• בית
  • <
  • תקנון חנות וירטואליתות​

תקנון חנות וירטואלית

מבוא

אתר SUPER PRICE (להלן: “האתר”) משמש כחנות וירטואלית. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה. הרכישה באמצעות האתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון זה. הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובקפידה. עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן. התקנון מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

הרכישה

האתר מאפשר ללקוחות רכישה נוחה, קלה ובטוחה של מוצרים המוצעים על ידי החברה (להלן: “המוצר” או ה”מוצרים” בהתאמה) באמצעות האינטרנט. כל משתמש רשאי להשתתף בהליך המכירה בכפוף למילוי התנאים המצטברים המפורטים להלן: המשתמש הנו כשיר לבצע פעולות משפטיות מחייבות. במידה והנך קטין (מתחת לגיל 18) או אינך זכאי לבצע פעולות משפטיות ללא אישור אפוטרופוס, יראו את שימושך באתר כאילו קיבלת את אישור האפוטרופוס. המשתמש הנו בעל תעודת זהות ישראלית תקפה או תאגיד המאוגד והרשום כדין בישראל. המשתמש הנו בעל כרטיס אשראי ויזה או ישראכרט ישראלי או בינלאומי תקף, שהונפק בישראל ע”י אחת מחברות כרטיסי האשראי. המשתמש הוא בעל תא דואר אלקטרוני ברשת האינטרנט ובעל כתובת בישראל ניתן לרכוש את המוצרים באתר בכל עת עד לגמר המלאי. הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי בלבד והעסקה תתבצע לאחר אישורה ע”י חברת האשראי. מחיר המוצרים המופיעים באתר כוללים מע”מ כחוק. האתר מקיים בקרה שוטפת על מלאי המוצרים המוצע למכירה. כאשר המלאי עומד בפני סיום יידע האתר את הצרכנים על כך או יעדכן את מספר המוצרים שנותרו במלאי במקום בולט באתר. אם לאחר ביצוע הזמנה התברר כי המוצר אזל, בשל נסיבות חריגות, שלא היו ידועות בעת ההזמנה, יודיע על כך האתר לצרכן תוך יום עסקים ויאפשר לו לבחור בין קבלת מוצר חלופי ושווה ערך או השבת מלא הכסף ששולם.

ביטול עסקה

ביטול עסקה ייעשה תוך 14 ימים מקבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם. הודעה על הביטול תימסר בפקס/דוא”ל/דואר, הלקוח יוכל להציג לחברה אישור לשליחת ההודעה (כגון אישור פקס או פרטי השליחה בדוא”ל או חשבונית הזיכוי) לפי דרישת החברה. בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, ללא דמי ביטול, המוצר יוחזר על חשבון הצרכן. בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, המוצר יוחזר על חשבון החברה. המוצר יוחזר ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית. לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר. החברה תמסור לצרכן עותק של הודעת ביטול החיוב שמסר העסק לחברת האשראי. סייגים לזכות ביטול: לא ניתן לבטל רכישה של טובין פסידים, של מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן של מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית. מחשב, GPS , שבוצע בהם אקטיבציה למערכת ההפעלה אינם ניתנים להחזרה מוצרים מתכלים: אין לבצע החזרה או החלפה של ראשי דיו וטונרים שנפתחה אריזתם.

אספקת והובלת המוצר

החברה תדאג לספק את המוצר ללקוח בטווח ימי העסקים (לא כולל שישי, שבת, חגים וערבי חג) המצויינים במוצר אותו ביקש לרכוש מרגע קבלת אישור של חברת האשראי. המוצרים יאספו עצמאית ע”י הלקוח ללא עלות, או לבחירתו יסופקו במשלוח לכתובת אותה יספק הלקוח בעבור תשלום אשר יצויין בעת הרכישה. משלוח המוצרים בחברה מתבצע ע”י שליח מטעם חברת סוסנה- השליח יגיע לכתובת אשר צויינה ע”י הלקוח בין השעות 08:00-17:00. במידה ולא ימצא הלקוח בכתובת המשלוח, ייעשה ניסיון מסירה ביום למחרת. אספקת מוצרים תתבצע רק לכתובות במדינת ישראל שאינם מוגבלים לגישה מבחינה ביטחונית. במידה והלקוח רכש מספר מוצרים בהזמנה אחת, מועד האספקה יקבע על פי המוצר בו טווח האספקה הוא הרב ביותר. החברה לא תהא אחראית לכל עיכוב ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מסיבות שאינן בשליטת החברה לרבות שביתות, עיכובי מכס, עיכובי ספקים, כוח עליון, פעולות טרור / איבה / מלחמה, חוסר מלאי אצל ספקים או יבואנים שמולם האתר עובד בארץ או בחו”ל וכד’. בעת עיכוב חריג במועד האספקה המשוער – נציג החברה ייצור קשר עם הלקוח מיד עם היוודע העיכוב לטלפון שמסר בעת ביצוע ההזמנה באתר ו/או באמצעות הדואר האלקטרוני ע”מ ליידעו בפרטי העיכוב. במידה ויבחר הלקוח לבטל את ההזמנה לא יחויב הלקוח בגין ביטול ההזמנה או בגין כל עלות אחרת.

שירות לקוחות

בכל שאלה או בירור לגבי המוצרים, ניתן לפנות לנציגי החברה בטלפון: ______________ ו/או באמצעות טופס יצירת קשר באתר ו/או באמצעות פניה לדואר האלקטרוני שלנו ___________________.

אבטחת מידע ופרטיות

החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת החברה ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה. החברה לא תעשה שימוש בפרטיו של הלקוח של הלקוח לצרכי החברה לרבות צרכי שיווק וסקרים, ללא אישור הלקוח.

אחריות ושירות

האחריות למוצרים הנמכרים באתר ניתנת ע”י מעבדת החברה.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר ובחנות הוירטואלית הינן רכושה הבלעדי של החברה. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת במידע כלשהו מן האתר ו/או מהחנות הוירטואלית, אלא אם ניתנה הסכמה לכך מראש ובכתב מטעם החברה.

דין וסמכות שיפוט

פרשנותו ואכיפתו של תקנון זה ו/או כל פעולה או סכסוך הנובע ממנו יעשו בהתאם לדין הישראלי בלבד ולבית המשפט המוסמך באחת מערי מחוז ת”א, מרכז, ירושלים, נצרת, באר שבע.
Scroll to Top
צ'אט עם נציג
1
Scan the code
שלום, איך נוכל לעזור לך?